O NAS

Domki letniskowe nad morzem...

 Przyjedź PoZdrowie…

Domki letniskowe PoZdrowie zapraszają Państwa na wczasy do nowo powstałego Ośrodka Wypoczynkowego, zlokalizowanego w spokojnym i urokliwym otoczeniu, od morza oddzielonym tylko pasem nadmorskiego lasu… Droga na plażę wiedzie nowym oświetlonym deptakiem.

Oferujemy Państwu pięć domków – 6 oraz 7 osobowe, komfortowo wyposażone, drewniane domki letniskowe o powierzchni 45 m2,  które są dodatkowo ocieplane i ogrzewane. 

Aby zapewnić Naszym Gościom komfort i bezpieczeństwo, teren, na którym znajdują się domki jest całkowicie ogrodzony i monitorowany.

Wszystkie domki posiadają salon z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę oraz zadaszony taras o powierzchni 10 m2.

Atrakcyjna okolica, trasy rowerowe z których możecie Państwo korzystać dzięki darmowej wypożyczalni rowerów, znajdującej się w naszym Ośrodku na pewno umilą Państwu pobyt. Miłośnicy windsurfingu mają możliwość uprawiania sportu na jednym z 2 otaczających nas jezior Kopań oraz Wicko znajdujących się w odległości 1,7 km oraz 3 km.

Miłośnicy jazdy konnej mają możliwość skorzystania z usług dwóch okolicznych stadnin.

100 m od  naszego Ośrodka znajdują się 2 bary, a w oddalonym o 2 km Jarosławcu można odwiedzić kawiarnie, kluby, Park Wodny,Muzeum Bursztynu, Latarnie Morską. Organizowane są tam również liczne imprezy i koncerty, o których będziemy informować Państwa na bieżąco na naszej facebookowej stronie.

Na terenie Ośrodka znajduje się również:

  • grill przy każdym domku,
  • TV,
  • wi-fi,
  • plac zabaw dla najmłodszych,
  • bilard z prawdziwego zdarzenia
  • piłkarzyki,
  • huśtawki
  • trampolina
  • wypożyczalnia rowerów gratis

Pobyt zwierząt domowych możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu z recepcją.

 

Mamy nadzieję, że każdy, kto do nas zawita, będzie do nas wracał.
Serdecznie zapraszamy ” PoZdrowie”

domki pozdrowie
domki pozdrowie
Po Zdrowie
O NAS

Nowo powstały Ośrodek Wypoczynkowy w Rusinowie. Zlokalizowany w spokojnym i urokliwym, zielonym otoczeniu. Od morza oddzielony pasem nadmorskiego lasu… Komfortowe domki w wyjątkowym mikroklimacie, nieopodal jeziora Kopań oraz Wicko

DANE KONTAKTOWE

  +48 793 071 752
  info@domkipozdrowie.pl

  

LOKALIZACJA

Rusinowo
ul. Smoka Wawelskiego 11

76-107 Jarosławiec

Call Now ButtonZadzwoń